oswietlenie-sklepu

Oświetlenie rastrowe

 

Niestety w ciągu ostatnich 5. lat energia elektryczna zdrożała o ponad 40%.

Problem doboru oświetlenia do biura, nie ogranicza się do wymaganego natężenia światła, ale chodzi o uzyskanie odpowiedniej jakości światła (światła, które nie męczy wzroku) przy zastosowaniu rozwiązań energooszczędnych. Warto pamiętać, że polskie normy w ślad za unijnymi określają poziom natężenia światła w miejscu pracy biurowej na  500 luksów.


Podstawowe czynniki decydujące o sukcesie w wyborze oświetlenia przeznaczonego do biura:
* wykorzystanie lamp świecących światłem odbitym (oprawy rastrowe) lup pośrednim,
*  dobór rozwiązań energooszczędnych odpowiednich do pracy biurowej,
* użycie żarówek i świetlówek o odpowiedniej jakości, barwie i długim czasie użytkowania.

 

Dzięki optymalizacji oferty możemy zawsze zaoferować naszym Klientom niezwykle atrakcyjne ceny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze oświetlenia odpowiedniego do różnego rodzaju powierzchni biurowych.


W dziale Projekty prezentujemy zestaw gotowych rozwiązań przeznaczonych do biur wraz z wyceną i oszacowaniem rocznego zużycia energii elektrycznej.
Nasze doświadczenia wskazują na to, że dobranie optymalnych rozwiązań energooszczędnych do biura to oszczędności energii w skali roku o wartości nawet kilku tysięcy złotych.


 

Profi

Profi system

scienne

Oprawy ścienne

LED

Oprawy LED

rastrowe

Rastrowe

wpuszczane

Wpuszczane

naswietlacze

Naświetlacze

wiszace

Wiszące

nadbudowane

Nadbudowane


PROFESJONALNE SYSTEMY OŚWIETLENIOWE MAXI-LIGHT to firma specjalizującą się w sprzedaży oświetlenia - opraw energooszczędnych przeznaczonych do pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, sklepy, hotele). Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oświetlenia, opraw, oraz źródeł światła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oświetlenia oraz pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem oświetlenia i rodzaju opraw oświetleniowych.

 

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z doborem oświetlenia powierzchni biurowej.


oswietlenie hurtownie oswietlenie inwestorzy oswietlenie architekci oswietlenie projekty
Kalendarze 2012
Zobacz jaka superoferta
kalendarzy na 2012 rok!